Autor zdjęcia: osiemdziewiec///solar

/
13 stycznia 2020
/

Solar: „W tym przypadku chemii nie było”

Solar komentuje słowa Okiego!

Ok kilku dni na portalach społecznościowych, odbywa się wymiana zdań między Solarem oraz Okim. Zaczęło się od wersu nawiniętego przez autora 47playground w numerze Justin Bieber, który po czasie skomentował na swoim instastory Solar. Dziś pojawiła się odpowiedź Okiego, w której chciał wyjaśnić swoje słowa i zaznaczyć, że SBM chciało go wydawać.

Tymczasem Solar opublikował oświadczenie w tej sprawie. Potwierdza, że celem spotkania była rozmowa o ewentualnym wydawnictwie młodego rapera. W dalszej części współtwórca SBM wyjaśnił po co są takie spotkania, i jak przebiegają. Wspomniał również o tym, dlaczego do współpracy nie doszło.

Jeśli pierwsza rozmowa „zaskoczy” to zwykle przedstawiamy propozycję kontraktu. W tym przypadku chemii nie było i kontakt między nami się urwał. Nikt do nikogo nie miał żalu, oczekiwań, pretensji. Po prostu „nie zagrało”.

Solar dodał również, że takim tokiem myślenia, jeszcze innych 10 artystów mogłoby nawinąć, że chcieli ich wydać, ponieważ przechodzili ten sam proces. Wspomina on też o drugiej stronie medalu. Zdaniem SolaraOki postawił ich w złej sytuacji, jakoby sugerując wersem „to nie takie fajne, jakby mogło się wydawać”, że są mroczne kulisy, w których to artyści są poszkodowani.

(…)Kolega Oki nasze spotkanie wykorzystał do zbudowania wrażenia bycia nieosiągalnym naszym kosztem. Naszym, bo poza podkoloryzowaniem wstępnego zainteresowania do „chcieli mnie wydawać” wszystko zostało spuentowane stygmatyzującym „to nie jest takie fajne, jakby mogło się wydawać.”(…)Od początku nadrzędnymi wartościami są dla nas uczciwość i zdrowe relacje. Przykładamy do tego olbrzymią wagę.

Współtwórca SBM dodał zaznaczył, że Okiemu zależało skoro przejechał ponad 400 km na spotkanie. Dodał także:

Za tą retoryką skrywa się jeszcze jeden wątek – sugestywne akcentowanie niezależności. Jest własny movement, jest też szpilka w wytwórnię, ale jest też podpisany kontrakt, ale na to już nie ma akcentu, chyba, że coś przeoczyłem.

Cały wpis Solara jest dostępny poniżej!

Podobne wpisy
Popularne