Autor zdjęcia: jakubinafoto///pezet

/
19 stycznia 2020
/

Pezet z niespodzianką dla fanów!

Artysta podzielił się z fanami interesującą informacją!

Ostatnimi czasy Pezet wraz z Onarem udzielili wywiadu, w którym ujawnili szczegóły najnowszego projektu. Jest to płyta pt. Szkoła 81, która wyjdzie po 14 latach przerwy Płomienia 81. Premiera albumu już za dwa miesiące. Tymczasem Pezet podzielił się z fanami ciekawymi informacjami, na temat tego projektu.

Piętnaście lat temu wyszedł album Historie z Sąsiedztwa, pod szyldem Płomienia 81. Na albumie znajduje się utwór Powiedz na osiedlu, który jaki pierwszy promował to wydawnictwo. Jak wspomina Pezet:

Powiedz na osiedlu – kawałek, który dla wielu ludzi stał się kultowy.

Ujawnił informację, iż wraz z preorderem Szkoły 81, dostaniemy dodatkową płytę! Znajdą się na niej interpretacje, inspirowane Powiedz na osiedlu. Już jutro dowiemy się, kto będzie pierwszym raperem na drugiej płycie.

Teraz, tylko w preorderze „Szkoła 81” będziecie mogli zgarnąć dodatkową płytę, na której swoje interpretacje tego numeru zaprezentuje przekrój całej sceny. Będą to zupełnie nowe utwory, inspirowane oryginalnym kawałkiem. Od jutra będziemy ujawniać raperów, którzy zmierzyli się z tym klasykiem.

Preorder już zamówiony?

Podobne wpisy
Popularne