/
10 stycznia 2020
/

Limitowany film od Kaliego!

Kali zapowiada ściśle limitowane wydawnictwo!

W lipcu poprzedniego roku, odbył się jubileuszowy koncert, podsumowujący XX-lecie pracy artystycznej Kaliego oraz X-urodziny Ganji Mafii. W czasie tego jedynego i niepowtarzalnego wieczoru, Kaliemu towarzyszyła orkiestra pod przewodnictwem Pawbeats, która przygotowała ekskluzywne wersje i aranżacje utworów. Na wydarzeniu pojawili się również goście m.in. Paluch, O.S.T.R., Włodi, Miodu.

W podsumowaniu swojego roku Kali, wspomniał o organizacji całego przedsięwzięcia. Tymczasem na swoim Instagramie poinformował o tym, że już niedługo w sprzedaży pojawi się… krążek DVD z tego wydarzenia!

XX GM DVD to sto minutowy zapis video z jubileuszowego koncertu, zorganizowanego z okazji dwudziestolecia Kaliego na scenie oraz dziesięciolecia istnienia marki Ganja Mafia.

Raper wspomniał również o tym, że DVD jest wzbogacone o czterdziestostronnicowy album zdjęciowy, w formacie A4, z niepublikowanymi wcześniej zdjęciami od niezależnych fotografów.

(…)Pozwoli Wam ponownie przeżyć magię tego wydarzenia, które przeszło do historii ze względu na rozmach i skalę, nie spotykaną do tej pory na polskiej scenie rap.(…)Specjalnie przygotowany materiał audio-video pozbawi Was tchu od pierwszej minuty do momentu triumfalnego spoczęcia Kaliego na dłoniach 5 tysięcy zgromadzonych słuchaczy.

Już teraz wiadomo, że będzie to ściśle limitowane wydanie, okrojone do 10 tys. sztuk, nie będzie dostępne w regularnej sprzedaży. Wydanie również nie będzie wznawiane.

Prawdziwa kolekcjonerska perła dla uczestników wydarzenia, jak i tych, którzy nie mogli tej nocy być z nami.

Przedsprzedaż rusza od 15.01.2020r. natomiast premiera nastąpi 20.02.2020r.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

NARESZCIE! XX GM DVD to sto minutowy zapis video z jubileuszowego koncertu, zorganizowanego z okazji dwudziestolecia Kaliego na scenie oraz dziesięciolecia istnienia marki Ganja Mafia. Krążek DVD wzbogacony o czterdziestostronicowy album zdjęciowy w twardej oprawie, w formacie A4, z niepublikowanymi zdjęciami, autorstwa czwórki niezależnych fotografów, pozwoli Wam ponownie przeżyć magię tego wydarzenia, które przeszło do historii ze względu na rozmach i skalę, nie spotykaną do tej pory na polskiej scenie rap. Dzięki 9 Liter filmy, udało się uchwycić epickie, zapierające dech w piersiach momenty i zapisać je za pomocą najlepszej jakości sprzętu. Specjalnie przygotowany materiał audio-video pozbawi Was tchu od pierwszej minuty do momentu triumfalnego spoczęcia Kaliego na dłoniach 5 tysięcy zgromadzonych słuchaczy. Limitowane wydanie, okrojone do 10 tysięcy sztuk, nie będzie dostępne w regularnej sprzedaży. Wydanie nie będzie wznawiane. Prawdziwa kolekcjonerska perła dla uczestników wydarzenia, jak i tych, którzy nie mogli tej nocy być z nami. 💰79,99 #k4lion #xxgm #dvd

Post udostępniony przez Marcin „Kali” Gutkowski (@k4lion)

Podobne wpisy
Popularne