/
12 stycznia 2020
/

Kabe: „Trap to przede wszystkim styl życia!”

Raper w nowym wywiadzie opowiedział o swojej muzyce, nadchodzącej płycie i o tym, jak postrzega rap.

Kabe w najnowszym wywiadzie dla Popkillera opowiedział o tym, jak tworzy muzykę oraz tym jakie wsparcie dostaje od Winiego. Porusza też wątek tego, czym jest trap oraz poleca swoich ulubionych artystów!

Czemu ludzie w Polsce nie rozumieją co to jest? Bo to są trochę inne klimaty. Trudno to wytłumaczyć, dlaczego trap rozwinął się bardziej w krajach zachodnich niż u nas. (…) Ludzie myślą, że to jest forma, fajny bicik, korekcja wokalu. To przede wszystkim styl życia. Dużo czynników się na to składa, to nie jest sama muzyka.

Artysta opowiedział, również jak podchodzi do tworzenia kawałków i jak one powstają. Wspomniał o eksperymentowaniu z różnymi brzmieniami.

Eksperymentuje z chłopakami. Próbuje robić wciąż nowe brzmienia. To zależy od nastroju, wchodzę do studia i mam w głowie już, że zrobię ciężki numer na mocnym bicie. Innego dnia mówię – afrotrap.(…) Wszystko to zależy od mojego nastawienia. (…) Staramy się wycisnąć maksimum z tego wszystkiego

Kabe wypowiedział się również o tym, czego nauczył go Wini, pod którego skrzydła trafił. Raper dodał również, jak wygląda pomoc ze strony Winiego przy tworzeniu numerów

Nauczył mnie przede wszystkim tego eksperymentowania. Tutaj coś zmienić, dodawał swoje uwagi, małe szczególiki, otwarcia na inne gatunki, nie zamykania się w jednym nurcie.

Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej:

Podobne wpisy
Popularne