Autor zdjęcia: kacperhta///gapypan

/
10 stycznia 2020
/

Czy 2020 będzie rokiem Kacpra HTA?

Teraz czas na Kacpra HTA?

Ostatni rok dla rapera była bardzo pracowity. Wydał dwa albumy, które do tej pory robią bardzo duże liczby na serwisach streamingowych. Kawałek Toksyczny, w którym gościnnie możemy usłyszeć Kartky’ego, po trzech dniach od premiery, utrzymuje się wysoko na ósmej pozycji Karty Na Czasie oraz przekroczył próg 300 tys. wyświetleń. Kolejnymi numerami, które zasługują na wspomnienie są: Martwi Poeci – utwór nagrany wraz z Avim, ponad 600 tys. wyświetleń; Ambicja – 340 tys.

Jego siódmy solowy album, który wyszedł na początku minionego roku, pod nazwą Iluzja, został w całości wyprodukowany przez Gibbsa. Był on również objęty naszym patronatem. Do tej pory tytułowy singiel z płyty – Iluzja – uzyskał ponad 6 mln wyświetleń na YouTube. Zahacza ona o destrukcyjne wątki takie jak kategoryzowanie, robocze podejście do życia, czy codzienne „igrzyska śmierci”, w których uczestniczymy chcąc nie chcąc.


Kolejnym singlem z płyty jest Real Talk, który osiągnął do tej pory ponad 3 mln wyświetleń na YouTube. Podobnie jest z utworem Księżyc ponad 2 mln odsłon. Podsumowując cały album Iluzja uzyskał on do tej pory ponad 20 mln wyświetleń! Jest to całkiem dobry wynik.

Drugim wydanym albumem, w poprzednim roku jest Underdog, który trafił na półki sklepowe tuż przed Świętami. Krążek został zrealizowany w Dopehouse Studio pod okiem Gibbsa, który w części odpowiada za jego wyprodukowanie. Na tym albumie nie możemy narzekać na gości, którzy się pojawiają jest to m.in: Avi, Małach&Rufuz, Kabe czy Kartky. Z niego właśnie pochodzą utwory wymienione na samym początku.

Bez wątpienie trzeba zauważyć, że liczby pod kawałkami Kacpra HTA robią wrażenie. Ostatnie numery, które nagrał artysta są często odsłuchiwane, a popularność jego osoby wzrasta. Czy w tym roku raper osiągnie kolejne duże sukcesy?

Podobne wpisy
Popularne