Autor zdjęcia: 6ix9ine

/
14 grudnia 2019
/
Zagranica

Tekashi: „Wiem, że nawaliłem. Wysoki Sądzie, daj mi drugą szansę!”

Tekashi69 napisał list z wyrzutami sumienia do sądu!

Okres świąteczny jest dosyć magicznym momentem w każdym kraju. Kupujemy świąteczne drzewka, pieczemy ciasta, robimy prezenty – jednak, aby dostać prezent, dzieci muszą napisać list do Świętego Mikołaja. Taką myśli musiał mieć 6ix9ine pisząc list do sądu z wyrzutami sumienia.

Jak podają zagraniczne serwisy 23-latek zrozumiał konsekwencje swoich czynów. W opublikowanym, na łamach TMZ, liście Hernandez przeprosił swoje ofiary. Napisał, że poczuł ulgę dopiero kiedy został aresztowany, ponieważ obawiał się gangu Nine Trey, który mógłby zemścić się na nim, kiedy on zaczął donosić.

Tak jak zbliża się data mojego wyroku (18.12), jestem coraz bardziej przytłoczony emocjami. Bardziej niż wszystko, jestem uradowany, że mam tę możliwość wyrazić moją skruchę do Ciebie, Wysoki Sądzie w tej sytuacji.

Zaznaczył on, że nie ma żadnej wymówki na jego przeszłe zbrodnie. Wciąż przeprasza za wszystko i daje szansę sobie, aby odwrócić swoje życie i zacząć na nowo.

Kiedy zostałem osadzony w więzieniu, miałem czas na refleksję o lekkomyślności i głupocie moich decyzji. Budziłem się każdego dnia z pytaniem „czy to było warte?”. Wiem, że moje życie już nigdy nie będzie takie same, ale mam nadzieję, że ta zmiana będzie na lepsze, bo po za tym wszystkim nadal uważam, że jestem wzorem do naśladowania dla milionów osób jako artysta, celebryta i istota ludzka.

Na samym końcu swojego listu do sądu Hernandez pisze:

Jest mi naprawdę przykro za cierpienie jakie dałem. Jeśli dasz mi drugą szansę, nie zawiodę Sądzie i zdecydowałem się pomagać innym, w kolejnej części mojego życia, aby nie popełniali takich samych błędów, jakie ja popełniłem.

Czy ten list pomoże Hernandez’owi? Tego dowiemy się już 18 grudnia po ogłoszeniu wyroku.

Podobne wpisy
Popularne