Autor zdjęcia: IG: @borixon_newbadline

/
4 grudnia 2019
/

„Tak tworzy się historię” – Borixon zdradza ilość sprzedanych płyt!

Cały projekt Chillwagonu od samego początku niesie za sobą ogrom zainteresowania. Idealnym tego przykładem jest sprzedaż ich pierwszej płyty.


Tytuł jednego z najlepszych ruchów marketingowych tego roku należy zdecydowanie do Borixona i całej ekipy Chillwagonu. Artyści zaskakiwali nowymi singlami, a sama koncepcja stworzenia płyty przerosła wszelkie oczekiwania.

Sama chęć zakupu płyty wiązała się z nie lada wyzwaniem. Chillwagon przygotował bowiem specjalną grę, której ukończenie dawało dopiero możliwość zakupu albumu. Cena zestawu przekroczyła 100 zł, a Ojciec Chillwagonu na Black Friday przygotował specjalną ofertę dzięki której… cena poszła jeszcze do góry.

To jednak nie zniechęciło słuchaczy do zakupu krążka. Borixon na Instagramowym profilu grupy przekazał kilka słów na temat ich projektu, oraz zdradził dotychczasową liczbę sprzedanych egzemplarzy. Borygo poinformował, że do tej pory sprzedało się… 12 000 płyt!

Przy okazji Borixon postanowił podziękować wszystkim fanom za wsparcie i zaufanie jakim obdarzyli go i wszystkich członków grupy. Raper powiedział:

Jeszcze pół roku temu był dla mnie tylko marzeniem. Dziś stał się rzeczywistością. Na ten moment zamówiliście ponad 12 000 sztuk. Bardzo dziękuję w imieniu całego Chillwagonu, że zamówiliście tego dropa, że zaufaliście nam, za to, że pozwoliliście nam zrealizować swoje marzenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo dumni. Włożyliśmy w to wydanie bardzo dużo pracy i dużo serca.

Podobne wpisy
Popularne