/
2 grudnia 2019
/

Peja niebawem wyda autobiografię!

Minęły nieco ponad dwa tygodnie od premiery filmu „Proceder”, który przedstawia historię życia Tomasza Chady.

W związku z ukazaniem się filmu wiele osób zaczęło zastanawiać się, kto jeszcze spośród polskich raperów zasłużył swoją twórczością na ukazanie jego życiorysu w formie filmu lub książki. Wielu słuchaczy przyznałoby ten zaszczyt Ryszardowi Andrzejewskiemu, znanemu pod pseudonimem Peja.

Dziś dowiedzieliśmy się, że życzenie to zostanie już niebawem spełnione, bowiem Peja… wydaje swoją autobiografię! Jak poinformował swoich fanów, kredyt zaufania dotyczący realizacji projektu otrzymał od niego nikt inny, jak Artur Rawicz.

Na facebookowym profilu rapera możemy przeczytać:

Znamy się kilka dobrych lat. Przez kilka nawet nie gadaliśmy. Od kilku znów gadamy. I wciąż gada nam się dobrze. Zawsze należałem do tych wygadanych. On potrafi słuchać. Rozmówca z niego też świetny i nie mówię tylko o wywiadach dla cgm ale o wszystkim tym co poza Waszym zasięgiem. Ostatnio często mnie odwiedza. Tę umowę podpisaliśmy u mnie w domu. W ten sposób zaprosiłem go do swojego życia. Życia, którego wysłucha i spisze. Być może lub głównie dlatego tak wiele rzeczy, o które mnie pytaliście w licznych komentarzach nie zostało nigdy wyjaśnionych. A pytania podczas wywiadów nie dotyczyły rzeczy, które interesują Was bardziej niż sama muzyka. Rzeczy kontrowersyjnych. Na temat zdarzeń, których wypowiadali się zarówno słuchacze jak i co niektórzy artyści. Rzeczy, których nigdy nie poruszałem papląc na każdym jednym portalu to samo w kółko i w kółko w dodatku za darmoszkę:-) Jak to się mówi słowo zawsze w cenie a sama informacja to już totalna skarbnica – również wiedzy, bo oprócz zrobienia kasy na książce będę miał możliwość (cytując klasyka) opowiedzieć o rzeczach, które nie śniły się fizjologom;) Skoro ma powstać film o Rychu to po pierwsze: za jego życia, po drugie: na podstawie solidnej publikacji. Ten kredyt otrzymał ode mnie Artur Rawicz. Ciekawe od czego zaczniemy:) Dobra koniec karmienia własnej próżności – cytując Artura: chcemy dać Wam opowieść o kolesiu, który jest zjawiskiem. Czeka nas kolejne pół roku intensywnej pracy. 

 

Podobne wpisy
Popularne