Autor zdjęcia: youtube.com/quequality/fakt.pl

/
22 grudnia 2019
/

Kartky nagrał tajemniczy filmik! Usłyszymy nowości jeszcze w tym roku?

Przed chwilą na prywatnym kanale Kartky’ego raper udostępnił bardzo krótki filmik, w którym słychać coś bardzo przypominającego zapowiedź płyty…

Po świetnie przyjętej płycie dom na skraju niczego, Kartky zapowiedział, że jeszcze w tym roku zdoła nas zaskoczyć. Nawet jeśli planował coś większego, to zapewne bardzo głośna afera wokół jego i jego byłej dziewczyny bardzo mu zaszkodziła. Coraz bliżej końca roku 2019, raper jednak cały czas milczał … do dnia dzisiejszego! Kartky udostępnił na swoim kanale na YouTube OUTSIDE. 40-sekundowy filmik zatytułowany Noc.

Krótkie nagranie zostało opisane jedynie hasztagiem #zakazanepiosenki. W komentarzach wrze. Fani przepowiadają, że szykuje się jeden z największych dotychczasowych projektów wykonanych przez rapera. Miejmy nadzieję, że mają rację, i rok 2019 zakończy się ogromną bombą z jego strony.

W 40 – sekundach Kartky umieścił coś w rodzaju zapowiedzi. Trzeba przyznać, że całość jest wykonana w charakterystycznym już dla rapera, mrocznym i tajemniczym stylu.

Podobne wpisy
Popularne