Autor zdjęcia: Michał White///Bosski

/
1 grudnia 2019
/

Kali o Bosskim: „Nie podaliśmy sobie ręki, nie rozmawialiśmy ze sobą.”

Raper w kilku słowach o wczorajszym koncercie – XX-leciu ZOOTEKI.

Kali wczoraj dał swój koncert na XX-leciu ZOOTEKI, które od lat organizuje Tomek Kubik aka Zulus. Raper wspominał stare czasy, znajomości oraz napomknął o dissie z przed lat.

Kali dodał na swojego Facebook’a post odnośnie wczorajszego koncertu, spotkań po nim oraz dziękował za wsparcie przez lata.

ZOOOTEKA, związana z ekipą MSC została powołana do życia 20 lat temu w Krakowie przez Tomka Kubika. W 2000 roku z inicjatywy Tomka Kubika, Kazka Józefka i Przemka Indyka powstało Zooteka Studio, w którym nagrali z Firmą album Z dedykacją dla ulicy.

Ci ludzie dali nam nam szansę i zainwestowali w nas za co będę im dozgonnie wdzięczny. To tam się wszystko zaczęło. Przy Tomku stawiałem pierwsze kroki jako Dj i to on był moim mentorem, który zaraził mnie turntabelizmem. Ta zajawka nie przetrwała do dzisiaj bo skupiłem się na rapie kosztem skreczy ale dalej mam sentyment i szanuję szurajacych graczy.

Wspomniał on też o ludziach, których nie widział przez kilkanaście lat, co było dla niego bardzo trudnym doświadczeniem.

Wczoraj w Krakowie zobaczyłem duchy… Ludzi których nie widziałem po 15 czy 20 lat. W jednym miejscu, parędziesiąt osób. To było dla mnie trudne. Widziałem tam choćby Bosskiego, którego nie widziałem na żywo od pamiętnego disa… Nie podaliśmy sobie ręki, nie rozmawialiśmy ze sobą. Szkoda. Może kiedyś…

Cały wpis dostępny poniżej!

Podobne wpisy
Popularne