Autor zdjęcia: IG: @bedoes2115, @tacohemingway

/
13 grudnia 2019
/

Jak doszło do współpracy z Taco? Bedoes tłumaczy

Na kanale YouTube Czwórki pojawił się wywiad z Bedoesem oraz Lankiem.

Rozmowa dotyczyła ich ostatniego wspólnego albumu Opowieści z Doliny Smoków, który odniósł niemały sukces, 1. miejsce w notowaniu OLiS oraz status platynowej płyty.

Bedoes zaznaczył, że tym albumem chciałby przekazać coś od siebie:

Zebrałem fanów i chciałbym przekazać coś od siebie. Trochę trywialnie to zabrzmi ale chciałbym pokazać, że można spełniać marzenia, po drugie mogę powiedzieć, by ludzie nie krzywdzili bez powodu, może do kogoś to dotrze, słuchają mnie ludzie z różnych środowisk. Mogę zrobić dużo dobrych rzeczy, to jestem ja. Ja jestem dobry, czasami staram się być śmieszny a czasami jestem zły. Robię dobre rzeczy, staram się być smieszny ale z tylu jest tez mój gniew.

Wyjaśnił także pomysł na EPkę po angielsku:

Powstał kawałek po angielsku i ja stwierdziłem, że musimy zrobić więcej. Większość kawałków powstawała w ostatni dzień. Jak finalizowaliśmy mixy to stwierdziłem, że muszę nagrać te kawałki.

Został poruszony także temat utworu z Taco:

Ten kawałek ma już jakiś czas, na bieżąco jak je tworzyłem to wysyłałem mu je, by powiedział co myśli, bo lubię zaczerpnąć opinii innych. Taco stwierdził, że koniecznie musi się dograć. Cieszę się, że to zrobiłem to były moje pierwsze koty za płoty.

Poniżej znajdziecie źródło z którego pochodzi wywiad:

Podobne wpisy
Popularne