/
17 grudnia 2019
/

Bedoes apeluje: „Rozmawiajcie z rodzicami o swoich problemach”

Bedoes jest artystą, który często udziela się w mediach społecznościowych.

Tym razem raper zwrócił uwagę na to, że dużym problemem są relacje pomiędzy młodymi ludźmi a ich rodzicami. Z tego powodu Bedoes postanowił zaapelować do swoich fanów.

Jeśli macie problemy ze swoimi rodzicami, wiadomo ja dostaje multum wiadomości i staram się rozmawiać z każdym z was. Na wiadomości typu „czy pójdziesz ze mną na studniówkę?” nie odpisuję, przepraszam Was bardzo. Jak ktoś pisze do mnie z poważnym problemem  to zawsze mu odpisze, zawsze. Dużym problemem jest to, ze młodzi ludzie maja zły kontakt ze swoimi rodzicami. Ja nie jestem żadnym lekarzem ani specjalistą ale często jest tak, że wina leży po obu stronach i szczera rozmowa z rodzicami pomaga. Ja wiem, ze słuchacze szukają w artystach tego czego nie mogą znaleźć w rodzinie, ale pamiętajcie, ze rodzina jest najważniejsza i to co piszecie mi powinniście powiedzieć wprost rodzicom, to jak się czujecie.

Raper wyznał także jak wygląda jego relacja z mamą:

Moja relacja z mamą jest taka, że „siema c*uju, co tam ku*wa?” jesteśmy git. Wiadomo, że patologia bo przeklinanie ale jesteśmy w super relacjach. To przez to, że zawsze mówiłem jej prawdę i przychodziłem ze swoimi kłopotami.

Bedoes podkreśla jak ważna jest rozmowa z rodzicami o swoich problemach:

Młodzi ludzie chciałbym wam przekazać byście rozmawiali z rodzicami o swoich problemach, rozumiem, że niektórzy nie dorośli do bycia ojcem/ matką ale pamiętajcie, ze wina leży po obu stronach, spójrzcie na siebie z boku, spójrzcie na siebie krytycznie i spróbujcie porozmawiać ze swoimi rodzicami o problemach. 

 

Podobne wpisy
Popularne