/
19 listopada 2019
/
Zagranica

To już oficjalne! Wiemy kiedy wyjdzie Tekashi 6ix9ine

Jak zapewne wszyscy wiemy – Tekashi 6ix9ine został aresztowany przez agentów ATF i oskarżony o m.in wymuszenia, zastraszenia, posiadania broni, handel heroiną czy zamieszanie w próbę zabójstwa Chiefa Keefa.

Groziło mu 47 lat pozbawienia wolności, jednak raper postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i poszedł na współpracę z federalnymi i… zaczął po kolei wsypywać swoich kolegów. Zeznał on, że muzyk Jim Jones z The Diplomats, był członkiem Nine Trey Gangsta Bloods oraz Trippy Redda był w gangu Five Nine Brims. Następnie „wsypał”Anthony’ego Ellisona i Aljermiah’a Mack’a, którym grozi teraz dożywocie.

Dzisiaj Jade – dziewczyna 6ix9ine’a – poinformowała, że za dokładnie miesiąc jej druga połówka „wyjdzie na wolność.” W istocie, Tekashi ma 18 Grudnia wstawić się w sądzie, by finalnie usłyszeć jaka ciążyć będzie na nim kara. Początkowo rozprawa miała się odbyć 24 Stycznia przyszłego roku, jednakże prokuratura przystała na prośby prawnika rapera, któremu zależało na przyspieszeniu osądu.

Tekashi jak tylko wyjdzie zmierzy się ze sporym wyzwaniem. Większość społeczeństwa rapowego wygraża mu, że nie ma wstępu do miast a także zrezygnował z ochrony świadków ze strony federalnych. Nie ufa im na tyle, by chciał powierzyć im swoje życie – najpewniej wynajmie sobie wciąż oddanych kumpli, którzy będą chronić jego i rodzinę. Będzie miał za co im płacić ponieważ postanowił wrócić do muzyki po wyjściu z więzienia. Podpisał nowy kontrakt z wytwórnią 10K Projects na 10 milionów $! W umowie zawarto wydanie dwóch albumów – jeden po angielsku, drugi po hiszpańsku

Tekashi

Podobne wpisy
Popularne