Autor zdjęcia: Mikołaj Dziurzyński///ig:cypis

/
3 listopada 2019
/

Qbik atakuje Cypisa, a ten odpowiada!

Kolejny konflikt na polskiej scenie rapowej, pomiędzy dwoma raperami – Cypisem i Qbikiem?

Autor kawałka Taka Dama dziś w nocy opublikował na swojej Instagramowej relacji video, w którym atakuje Cypisa!

Krótki komunikat moi drodzy, Cypis cw*lu j*bany nie dość, że pi*rdolisz o mnie głupoty w klubach ty j*bany ćpunie, który tak naprawdę nigdy nie ćpałeś. Ja jestem autentyczny, pije sobie piwko, gram sobie koncerty, pi*rdolisz o mnie po klubach głupoty, żebym nie grał koncertów. Prosi się o granie za 1000 z,ł nawet mi cię ku*wa nie żal, wyjebałbym to piwo na raz tak jak ciebie ku*wa wyjbie na raz.

Taki komunikat został przekazany na Instagramie artysty, który wspomina o tym, że Cypis rozpowiada na swoich występach głupoty o raperze, aby ten nie mógł grać koncertów. Qbik zaznacza, że Cypis bierze za koncert jedyne 1000 zł. 

Na odpowiedź Cypisa nie musieliśmy długo czekać. Raper opublikował na swoim Facebooku wiadomość skierowaną do Qbika. Mówi on w niej m.in., że nie bierze 1000 zł za koncert, a sam Qbik dwa lata temu „zapie*dalał” z pieczarkami.

Panie Qbik jesteś zwykłym śmi*ciem i frajerem któremu od chlania całkowicie poj*bało się w głowie.Co ty gościu odpie*rdalasz? Dzwonisz do mnie po nocach , budzisz mi rodzinę i a później nagrywasz jakieś bzdury na mój temat u siebie na instatsory.(…)Szkoda że nie byłeś taki bohater jak cię po koncercie w ZG naj*ebali i żeś spi*erdalał jak szczur.Wiesz za co dostałeś w łeb? za to jakim spi*rdolonym człowiekiem jesteś.Nie gadaj farmazonów że mówię coś na ciebie w klubach bo mam na ciebie wj*ebane jajca.(…)Ty nie udajesz kogoś kim nie jesteś? To fakt.Jesteś zwykłym 24 letnim alkoholikiem który potrafi tylko zerować małpki i spijać browary.

Raper odpowiada Qbikowi, mówiąc o jego życiu prywatnym pijaństwie oraz tym, że od pieniędzy poprzewracało mu się w głowie. Zaznacza również, że raper zamiast zadzwonić i porozmawiać z nim to obsmarowuje go na InstaStory.

Cały wpis Cypisa możecie zobaczyć poniżej.

Jak dalej potoczy się ten konflikt?

 

Podobne wpisy
Popularne