Autor zdjęcia: mat. prasowe

/
29 listopada 2019
/

Popkiller Młode Wilki 7 – premiera albumu i odsłonięcie kulisów akcji!

Dwumiesięczny maraton materiałów publikowanych w ramach akcji Młode Wilki 7 daje nam płytę CD, która już dziś trafia do sklepów.


Jak się okazuje – w tym roku inicjatywa przeniosła się na kolejny etap, a zamiast weekendowego zgrupowania w Warszawie uczestnicy pojechali na tydzień do Chorwacji, gdzie mieli czas się poznać, zintegrować oraz przede wszystkim tworzyć.

To w Chorwacji kręciliśmy teledysk do numeru „Hip-Hop”, tam realizowaliśmy Cyphery (z którymi ruszamy już w przyszłym tygodniu), tam przez tydzień byliśmy odcięci od świata i żyliśmy w rytm freestyle’owych cypherów do 5 rano i niekończących się rozmów o rapie przy barze wspierającego nas Bacardi. Wszystko zobaczycie we vlogach z wyjazdu czy w książeczce do ukazującej się jutro płyty – pisał wczoraj serwis Popkiller.

Równocześnie dostępna jest jeszcze końcówka nakładu wersji specjalnej, do której dołączony jest elegancki zin zawierający ciekawostki dotyczące całej 12-tki uczestników oraz zilustrowany zdjęciami z wyjazdu autorstwa Wojtka Koziary. Zamawiać można go do wyczerpania nakładu na http://mlodewilki7.pl/

Opublikowane dotychczas 13 singli obejrzeć możecie na YouTube oraz sprawdzić w serwisach streamingowych.

Popkiller Młode Wilkisiódma edycja flagowej akcji polegającej na selekcji, wyróżnieniu oraz wsparciu promocyjnym najciekawszych młodych talentów na polskiej scenie hip-hopowej. W dotychczasowych edycjach pojawiły się takie czołowe dziś postaci polskiego rapu jak KęKę, Białas, Tymek, Bedoes, ReTo, Sarius, Bisz, Guzior, Żabson, Gedz, Otsochodzi, PlanBe, White 2115, Jan-rapowanie, Bonson czy Wac Toja.

Podobne wpisy
Popularne