Autor zdjęcia: IG: @youngigiyi, @kukonogf, @kizo_wnik_058

/
8 listopada 2019
/

Notowanie OLiS: Kukon wyprzedza Kizo, Young Igiego i White’a 2115!

Jak co czwartek przyglądamy się najnowszemu notowaniu OLiS. Nie brakuje zaskoczeń!


Notowanie z 8. listopada przyniosło nam aż sześć rapowych krążków w pierwszej dziesiątce, w tym dwa na podium! Niestety żadnemu z hip-hopowych twórców nie udało przebić się liderującego Dawida Podsiadło. Tuż za plecami autora Małomiasteczkowego uplasował się Kukon ze swoim albumem Radio Taxi!

Reprezentant Soul Records tym samym wyprzedził m.in. Young Igiego i Kizo. Młody twórca zalicza ogromny progres. Gratulujemy wysokiej pozycji.

Na najniższym stopniu podium znalazł się natomiast Epis DYM KNF z płytą Hybryd. Wyróżnienie reprezentanta Step Records również trzeba uznać za małe zaskoczenie.

Kolejne miejsca dzisiejszego notowania należą natomiast do Kizo i Young Igiego. Złoto i biel zajęło 4. pozycję, natomiast krążek Skan Myśli uplasował się na 5. miejscu.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się jeszcze weterani polskiej sceny – KęKę i Pezet. Ich płyty zajęło odpowiednio ósmą i dziesiątą lokatę.

Rozczarowujący wynik zalicza natomiast reprezentant SBM Label – White 2115. Jego płyta Młody Książę, mimo hucznych zapowiedzi, zajęła odległą 16. pozycję.

Podobne wpisy
Popularne