/
7 listopada 2019
/
Video

Nostalgiczna podróż Pezeta!

Pezet po niedawnej wielkiej premierze „Muzyki Współczesnej” nie osiada na laurach i wydaje kolejny kawałek! Raper, jak możemy przeczytać, zabiera nas w nostalgiczną podróż do roku 1998. Utwór „98” to część projektu aktywacji True Music od Ballantine’sa a także jest to 2 track Pezeta, którym promuje serial „Kropla Prawdy.” Raper przekazał:

Niedawny powrót Gangstarr uruchomił we mnie chęć nagrania kawałka najbardziej jak to tylko możliwe zbliżonego do takiego stylu. Jest to swoisty hołd, ale też zabieg dość przewrotny, biorąc pod uwagę obowiązujące standardy

„Kropla Prawdy 3” to trzecia odsłona mini-serialu marki Ballantine’s. Serial opowiada historię grupy przyjaciół, którzy odwiedzają północną Szkocję, gdzie trafiają na trop skarbu ukrytego w trakcie wojny przez master blendera miejscowej destylarni. Jednak, żeby go znaleźć, będą musieli zmierzyć się z duchami przeszłości… Tym razem w tajemniczą podróż z legendarną whisky w tle zabierają nas: rewelacyjny Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot, Monika Pikuła, Karolina Porcari oraz w roli intrygującego właściciela domu – Philip Lenkowsky.

Podobne wpisy
Popularne