Autor zdjęcia: facebook.com

/
6 listopada 2019
/

Multi atakuje Kamerzystę?

Dzisiaj na platformie YouTube pojawił się teledysk do nowego kawałka Young Multiego „Skate 3”.  Tekst nawiązuje do kultowej, tytułowej gry, raper jednak jednym wersem najprawdopodobniej zaczepia kamerzystę.

Kawałek „Skate 3” zapowiada najnowszą płytę rapera „Trap After Death„, której premierę datuje się na 6 grudnia 2019 roku. Sam klip utrzymany jest w klimacie fanów deskorolki i grafficiarzy. Pod koniec utworu słychać jednak taki tekst:

… Ale oddaj respekt ku*wa, kiedy wołasz mnie. Polska młodzież wychowana na mych filmach. Każdy wie, co jest Multi, co jest pięć. Wolisz worki na łbie, no to ku*wa coś jest źle.

Teoretycznie jasno nie jest wskazane, że Multi odnosi się bezpośrednio do Kamerzysty, nie mniej wszyscy chyba doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie ma obecnie bardziej popularnego i kontrowersyjnego twórcy, którego znakiem szczególnym byłby właśnie worek na głowie. Wiemy, że pod adresem Kamerzysty cała rap gra często śle wiele słów krytyki.

Czy ta zaczepka może być początkiem większego konfliktu? Wiemy, że nie byłaby to pierwsza taka sytuacja Kamerzysty, w końcu nie tak dawno pisaliśmy o jego konflikcie ze Zbukiem.

Teledysk do kawałka „Skate 3” dostępny jest dla was tutaj:

 

Podobne wpisy
Popularne