Autor zdjęcia: IG: @malgorzatakozuchowska_, @tomaszchada

/
7 listopada 2019
/

Kożuchowska: „Chada jest wrażliwy i silny. Kobiety szukają takich mężczyzn”

Małgorzata Kożuchowska w kilku zdaniach wypowiedziała się o nadchodzącej premierze filmu Proceder, oraz o śp. Tomaszu Chadzie.


Film Proceder trafi do kin już 15 listopada tego roku. Aktorzy oraz osoby związane z produkcją co jakiś czas wypowiadają się na temat nadchodzącego filmu. Tym razem głos zabrała Małgorzata Kożuchowska, która wciela się w rolę Łysej.

Proceder jest filmem mocnym, do bólu prawdziwym, wzruszającym i szczerym. To film o poszukiwaniu miłości, swojej drogi w życiu i wielkiej pasji – zaczyna aktorka.

Następnie artystka dodaje do tego kilka słów na temat zmarłego rapera:

Chada jest wrażliwy, utalentowany, charyzmatyczny, empatyczny, silny i to zderzenie testosteronu z tą wrażliwością jest czymś, co kobiety uwodzi i kobiety szukają takich mężczyzn. Myślę, że on też poszukiwał miłości takiej prawdziwej i nadziei na prawdziwy, trwały związek i rodzinę. Proceder jest na pewno takim filmem, który jest w stanie rozbawić, ale zaserwować też dreszczyk emocji.

Anna Matysiak, która w filmie zagra Julię, również poświęciła produkcji, jak i samemu muzykowi, kilka słów:

Kobiety kochają bad boyów i jak widzą takiego bad boya, to nie potrafią się oprzeć. Myślę, że gdzieś tutaj tkwi sekret Chady, że kobiety chcą mu bardzo pomóc. Jest w tym coś chwytającego za serce, bo on chce dobrze, a wychodzi bardzo różnie. Warto zobaczyć film Proceder, ponieważ niewiele osób tak naprawdę zdaje sobie sprawę jak bardzo zagmatwane było jego życie.

Podobne wpisy
Popularne