Autor zdjęcia: kartky

/
12 listopada 2019
/

Kartky przerywa milczenie!

Kartky przerywa milczenie w sprawie domniemanego krzywdzenia swojej byłej dziewczyny.

W środowisku rapowym wrze od doniesień na temat Kartky’ego i jego byłej dziewczyny. W tej sprawie zabrali głos Przyłu oraz Filipek. Kartky teraz przerywa milczenie.

Artysta na swoim Facebook’u dodał wpis, w którym tłumaczy całą zaistniałą sytuację ze swoją byłą dziewczyną. Na samym wstępie zaznacza, że całą sytuację chciał wyjaśnić prywatnie jednak Victoria nie była tym zainteresowana. Podkreśla, że nie chce zrobić z dziewczyny osoby chorej psychicznie. Sam nie jestem święty – dodaje.

Jeszcze zanim rozwinę – nie mam tutaj zamiaru robić z Victorii osoby chorej psychicznie. Sam nie jestem święty, niestety, i w przeszłości popełniłem wiele błędów. Jednak to, że dostałem od Victorii kilkadziesiąt razy w głowę leżąc na ziemi, byłem potraktowany nożem czy duszony przed koncertami, to fakt.

Raper zaznacza, że od kilku miesięcy jest szantażowany. Przez ostatnie półtora roku został wielokrotnie pobity przez Victorię. Przez wszystkie te miesiące, kiedy nosił plastry, które były efektem tego , co się działo między nim, a Victorią.

Po KAŻDYM teledysku, od Amnesia Haze do Koszmaru Minionego lata, za KAŻDYM razem, kiedy Victoria nie grała w nim głównej roli, po powrocie do domu byłem kopany, uderzany telefonem w głowę (nie wspominając o innych zachowaniach). Po koncertach robiła mi regularne awantury o „robienie sobie zdjęć z fankami”, do tego dołączmy chore pretensje o to, że muszę pracować i agresję za każdym razem, kiedy połączyła lekarstwa z alkoholem.

Każda interwencja policji kończyła się, się odwożeniem Victorii na izbę wytrzeźwień do Katowic, zaznacza raper. Dodaje, że przez ostatnie miesiące jadła duże ilości tabletek, kilka razy próbował Victorii dosłownie wyciągnąć je z ust. Dodaje, że Victoria przekręcała sytuacje tak, jakby on chciał ją udusić lub poranić gardło. Raper zachęca, aby ludzie przeczytali jego wpis. Sam podkreśla, że żałuje agresji słownej wobec dziewczyny.

Wszystkich ludzi, którzy pochopnie mnie ocenili, proszę żeby przeczytali ten wpis. Większość moich znajomych nie podałaby mi ręki, jeśli zachowywałbym się tak, jak zostało to opisane w jej postach. Żałuje wielu rzeczy, szczególnie agresji słownej, której dopuściłem się w relacjach z Victorią. Jednak skala wydarzeń i kłamstw opisywanych przez nią przerosła moje wyobrażenie. 

Kartky podaje moment, który przelał czarę goryczy w tej sytuacji – opisuje moment kiedy dziewczyna zaatakowała go nożem. Filmik znajduje się poniżej.

Czarę goryczy przelał fakt, iż kilka tygodni temu zostałem przez Victorię zaatakowany nożem z powodu chorej zazdrości. Trafiła mnie centymetr od płuc. Bez żadnego powodu. Bo znowu była brana wódka zmieszana z tabletkami od psychiatry. Po tym ataku Victoria kopała mnie na ziemi w miejscu krwawiącej rany. Film znajdziecie na instagramie. Nigdy nie chciałem, żeby ktoś się o tym dowiedział. Strasznie mi głupio za ten filmik, ale inaczej nikt by mi nie uwierzył. Rok temu nie miałem żadnej blizny. Teraz mam kilkadziesiąt. Żałuje, że ciągnąłem naszą relację tak długo. Próbowałem pomóc i dawałem z siebie wszystko. Opanuj się, młoda. Proszę.

Cały wpis Kartky’ego znajdziecie poniżej.

Podobne wpisy
Popularne