/
14 listopada 2019
/
Zagranica

Kanye West z zamiarem zmiany nazwiska na „Chrześcijański Geniusz Milioner Kanye West”

Kanye West potwierdził, że rozważa legalną zmianę swojego imienia na „Chrześcijański Geniusz Milioner Kanye West” na rok. 

„Chrześcijański” raper niespodziewanie pojawił się na piątym dorocznym festiwalu Fast Company Innovation w Nowym Jorku 7 listopada, gdzie rozmawiał z projektantem obuwia Yeezy – Stevenem Smithem.

West między innymi mówił o wzmocnieniu ekonomicznym, a także o swoim zamiarze ubiegania się o prezydenta w 2024 r.

Martin Luther King nie został zabity, „bo miał marzenia”. On miał coś jeszcze do powiedzenia.

Mówił o wzmocnieniu Czarnych, wzmocnieniu ekonomicznym. Kiedy odwiedził mnie Forbes, pokazałem im rachunek w wysokości 890 milionów dolarów, a oni wciąż nie powiedzieli„ miliarder ”. Nie chcą, abyśmy wiedzieli, że możemy kupić świat; nie chcą, abyśmy mieli 100% własności – takiej którą mam w Yeezy.

Kanye West w końcu wspomniał o zmianie nazwiska:

Kiedy ludzie mówią, że to głupie nazywanie siebie milionerem, ja mogę zmienić legalnie swoje imię na Chrześcijański Geniusz Milioner Kanye West na rok byście wszyscy zrozumieli jak to w końcu jest.

42-latek także wypowiedział się na temat swojej prezydenckiej kampanii w 2024 roku roku, wywołując śmiech:

Kiedy kandyduję na prezydenta w 2024 r… – zaczął, przerwany śmiechem publiczności. Z czego się śmiejecie? Stworzylibyśmy tyle miejsc pracy! Nie zamierzam biec, zamierzam iść. Kiedy zobaczysz nagłówki mówiące, że Kanye jest szalony – co trzeci Afroamerykanin przebywa w więzieniu, a wszyscy celebryci są w więzieniu również dlatego, że nie mogą nic powiedzieć – nie mają zdania, są tak przerażeni! 

Podobne wpisy
Popularne