Autor zdjęcia: mat. prasowe, IG: @paluchofficial

/
29 listopada 2019
/

Kali w nowym klipie BOR Crew. Solowy numer Palucha już dostępny!

BOR Records prezentuje drugi singiel z nadchodzącego wspólnego albumu całej ekipy!


Po świetnie przyjętym pierwszym singlu, w którym wystąpili wszyscy członkowie BOR Crew, przyszła pora na solowy numer szefa Biura Ochrony Rapu – Palucha. Za warstwę muzyczną utworu TIRy odpowiada: Worek, Swizzy oraz Grvcy, a za zdjęcia niezawodna ekipa 9LITER FILMY.

BORCREW ALBUM to materiał z udziałem artystów  związanych z BORCREW oraz BOR Records. Jedyni goście na albumie to producenci, którzy nie są w ścisłym gronie ekipy ale ich produkcje mogliśmy usłyszeć na wcześniejszych krążkach raperów z Biura Ochrony Rapu.

To czego możecie spodziewać się po tym materiale, to bezkompromisowa treść z dużą ilością bengerów podanych w najlepszej formie. Najwyższej jakości rap, skrecz i bit w jednym miejscu z certyfikatem jakości BOR!

Radzimy pospieszyć się z zakupem preorderu nadchodzącego projektu. Ekipa BOR przygotowała 30 000 egzemplarzy swojego albumu, a pierwsze dni sprzedaży potwierdzają ogromne zainteresowanie wokół płyty.

BORCREW ALBUM dostępny jest jedynie na oficjalnej stronie sklepu wytwórni, nie znajdziecie go w żadnym sklepie muzycznym.

Podobne wpisy
Popularne