/
8 listopada 2019
/

GSP wyzywa Oyche Doniza na pojedynek!

Dissy w polskim rapie zeszły na drugi plan. Obecnie raperzy swoje konflikty pragną rozwiązywać w oktagonie lub ringu. Kolejną parą, która zmierzy się na pięści, może być GSP i Oyche Doniz.


Początki tego konfliktu sięgają bardzo daleko. Stosunki obu artystów mocno ucierpiały po sierpniowej bójce w Katowicach. Wtedy to GSP miał zaatakować Oyche… maczetą! Doniz trafił do szpitala i zapowiadał rewanż. GSP sam wychodzi z inicjatywą pojedynku.

W rozmowie z Winim GSP zaprosił swojego rywala do udziału na Rocky Boxing Night. Gala odbędzie się 14 grudnia w Kościerzynie.

Fame MMA jest dla celebrytów, a ja żadnym celebrytą nie jestem. Jestem muzykiem, normalnym chłopakiem z osiedla, dlatego mogę się bić w prawilnej federacji. Dlatego serdecznie zapraszam Oyche Doniza do walki na Rocky Boxing Night.

Ponadto GSP twierdzi, że nawet jeśli nie dojdzie do walki z Oyche, to ten i tak ma zagwarantowany udział podczas gali. Raper wspomina, że jest już dogadany z organizatorami, a nawet gwarantuje Oyche honorarium za walkę.

Mamy dogadane z organizatorem, dostaniesz nawet jakieś pieniążki za to.

GSP zadeklarował również, że część zarobionych na walce pieniędzy, odda na cele charytatywne. Resztę przeznaczy na powstanie płyty.

Podobne wpisy
Popularne