Autor zdjęcia: mat. prasowe/Ludwik Lis

/
8 listopada 2019
/

„Chada: Jesteś Legendą” – Ero i RX prezentują wspólny numer!

Legenda warszawskiej sceny hip-hopowej Ero również dołączył do projektu Chada: Jesteś Legendą.


Charyzmatyczny raper, który niedawno wydał swój pierwszy solowy album, wziął na warsztat utwór Dla mojej ferajny, którego pierwowzór pochodzi z albumu śp. Tomasza Chady WGW.  Za produkcję utworu odpowiada RX. Klimatyczny teledysk zrealizowało Tocannes Studio. Premiera albumu, podobnie jak filmu Proceder, będzie miała miejsce już 15 listopada!

Ponad 40 raperów, 20 czołowych producentów, ekskluzywne wydanie 2 CD i atrakcyjne bonusy – jeden z najbardziej wymagających projektów w historii Step Records już niebawem ujrzy światło dzienne! Przez ostatnie kilkanaście miesięcy opolska wytwórnia pracowała nad wyjątkowym albumem Chada: Jesteś Legendą. To dwupłytowa kompilacja, na której zarówno przedstawiciele starej jak i nowej szkoły w autorski sposób interpretują utwory śp. Tomka Chady.

Na limitowanym, numerowanym wydaniu albumu znajdzie się blisko 30 premierowych utworów nagranych przez reprezentantów polskiej sceny rapowej. Szczegółowa tracklista oraz wszyscy goście z albumu będą ujawniani na bieżąco wraz z premierami kolejnych singli.

ZAMÓW PREORDER!

Podobne wpisy
Popularne