/
2 listopada 2019
/

Belmondo powraca… w nietypowym stylu! (WIDEO)

Młody G nie pozwala o sobie zapomnieć. Gdyński raper tym razem nagrał film, w którym „pozdrawia” jednego ze swoich kolegów.


Po całej aferze z Rafalalą wszystko wskazywało na to, że Belmondo na dobre wycofa się z rapu. Chwilę po całym zamieszaniu pojawiły się wpisy sugerujące jakoby Młody Gdynianin miał ponownie zabrać się za nagrywanie muzyki. Tymczasem raper przypomniał o sobie w dość nietypowy sposób.

Wszystko za sprawą opublikowanego na swoim nowym Instagramie filmu, w którym wyzywa prawdopodobnie jednego ze swoich znajomych. Belmondo dodatkowo sugeruje tam, że dziewczyna wspomnianego kolegi… puszcza się. Oskarżenia są dość poważne i chyba sam Młody G zrozumiał swoje zachowanie, ponieważ film chwilę po publikacji zniknął z jego profilu.

Modeście Myśliwski, wariacie zwariowany z deskorolki. Twoja dziewczyna Karolina puszczała się z twoim kolegą Sebastianem z Gocławia przez jakieś półtorej roku. Wracała do ciebie i dawała ci buziaki po tym jak mu lachę opi*rdalała i dawała dupy. Także Modeście pozdrowienia wariacie – mówi na nagraniu Belmondo.

Podobne wpisy
Popularne