/
8 października 2019
/

To Oyche Doniz zapoznał Belmondo z Rafalalą?!

Obok całej afery związanej z Belmondo i Rafalalą, pojawia się Oyche Doniz. Na jaw wychodzą nowe fakty!


W całej aferze głównie mówi się o Belmondo i Rafalali, jednak teraz pojawią się nowe informacje w sprawie. Podczas wczorajszej transmisji na żywo na swoim Snapchacie mówione również o… Oyche. To rzekomo właśnie były członek Mobbyn zapoznał Młodego G z Rafalalą. Słynny transseksualista postawił również ultimatum Młodemu G.


Jeden z obserwatorów całej afery postanowił bezpośrednio zwrócić się do celebrytki. Odpowiedź również została umieszczone na Snapie. Podczas wczorajszej transmisji obok Rafalali obecna była również jej koleżanka, która rzuca nowe światło na całą sprawę i potwierdza słowa jakoby to Oyche Doniz miał stać za tą znajomością. Cała ta historia miała się zacząć już w kwietniu tego roku.

Jest to o tyle dziwne, że już ponad 1,5 roku temu Oyche Doniz publicznie wspominał o tym, że Belmondo ma słabość do transseksualistów i potępiał takie zachowanie.

Oyche Doniz wczoraj odniósł się do domniemanego romansu Belmondo. Zagroził mu m.in. tym żeby ten nie wracał do Warszawy, gdyż jedyne co go tam czeka to wp*erdol.

Podobne wpisy
Popularne