/
8 października 2019
/

Polski film z utworem Białasa powalczy o… Oscara!

Ciekawe wieści napływają prosto z profilu Lubię Kino na Instagramie. Film Boże Ciało powalczy o Oscara, a w produkcji możemy usłyszeć m.in. utwór Białasa!


11 października do polskich kin trafi film Boże Ciało w reżyserii Jana Komasa. Produkcja jest inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza. Główną rolę w filmie zagrał Bartosz Bielenia.

Produkcja została nagrodzona podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Jest to polski kandydat do Oscara.

View this post on Instagram

BOŻE CIAŁO to inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza. W jego rolę brawurowo wciela się uznawany za jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat – Bartosz Bielenia („Na granicy”). Zobaczcie najnowsze wideo❗ BOŻE CIAŁO – najnowszy film Jana Komasy, którego nie można przegapić – w kinach od 11 października❗ 🔥🎥🤩 #BożeCiało #film #CorpusChristi #nieprzegap #nacodokina #wkinach #kochampolske #ksiądz #priest #religion #religia #wiara #kościół #polskiekino #oscar2019 #oscars #nieprzegap #nacodokina #corpuschristi #bożeciałofilm #corpuschristimovie #movie #cinema #kino #film #premiera #recenzja #goodmovie #dobryfilm #dobrekino

A post shared by Lubię Kino (@lubiekino_) on

Na jednym z ostatnich zwiastunów możemy usłyszeć kawałek Słup autorstwa Białasa i Lanka. Utwór ten został wydany pod koniec 2017 roku.

Podobne wpisy
Popularne