/
7 października 2019
/

Paris Platynov o Belmondo: „Nie można kogoś potępiać za orientację seksualną”

Nie milkną echa głośnej sprawy z Belmodno i jego spotkania z Rafalalą. Głos w tej sprawie zabrał również Paris Platynov.


W piątek rapowe środowisko doznało prawdziwego szoku, gdy na jaw wyszły fotografie na których widać Młodego G korzystającego z usług Rafalali. Transseksualista opublikował zdjęcia na swoim Snapchacie. Głos w tej sprawie zabrało już wiele osób.

Konsekwencją tych wydarzeń było m.in jego wyrzucenie ze składu MOBBYN. Grupa wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie.

BELMONDO WYRZUCONY Z MOBBYN!

Swoje oświadczenie wydał również Tytus, który poinformował słuchaczy o zakończeniu swojej przygody z muzyką. Raper przeprosił również wszystkich, których zawiódł oraz zaapelował o bycie ostrożnym w bliskim kontakcie z narkotykami.

MŁODY G KOŃCZY KARIERĘ!

O całej sprawie wypowiedział się również Paris Platynov podczas jednego ze swoich ostatnich streamów. Internetowy twórca mówi m.in. o tym, że był w absolutnym szoku, gdy dowiedział się o tej sytuacji. Paris dodaje również żeby nie oceniać kogoś przez pryzmat orientacji seksualnej. Całą wypowiedź znajdziecie poniżej.

Podobne wpisy
Popularne