/
8 października 2019
/

Możesz nagrać wspólny numer z Pihem i Magierą!

Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych! Druga Strona Ulicy po raz kolejny daje szansę, by wziąć udział w bezpłatnych warsztatach muzycznych. W ramach akcji Zarapuj dla Niepodległej będziecie mogli nagrać wspólny kawałek z Pihem i Magierą.


Jedną z najciekawszych atrakcji zeszłorocznej akcji Sztuka Niepodległa, były organizowane przez Drugą Stronę Ulicy warsztaty ze znanymi artystami, w ramach których aspirujące talenty mogły podpatrzeć techniki najlepszych z najlepszych. W tym roku warsztaty Zarapuj dla Niepodległej poprowadzą dwie legendy polskiego hip-hopu – Pih oraz Magiera z formacji WhiteHouse.

W ramach projektu młodzi artyści pod okiem profesjonalistów, stworzą wspólny kawałek w studio Universal Music Polska, a producenci stworzą swoje własne, autorskie remixy. Do utworu powstanie również profesjonalny teledysk z udziałem uczestników warsztatów. To jednak nie koniec! Oprócz opieki artystycznej, organizatorzy przygotowali również sekcję warsztatów z ekspertami od rynku muzycznego i PR, którzy pomogą im lepiej zorientować się w zmieniającej się rzeczywistości branży muzycznej.

Podobne wpisy
Popularne