/
25 października 2019
/
Zagranica

Kanye West: „Nie jestem już niewolnikiem, teraz jestem synem Boga!”

Dzisiejszy dzień, czyli 25 października 2019 roku był z pewnością wyjątkowo wyczekiwany przez wszystkich fanów Kanye Westa.

To właśnie dziś bowiem miał ukazać się nowy album rapera „Jesus is King”. Niestety płyta nie ujrzała światła dziennego, a w zamian otrzymaliśmy niemal dwugodzinny wywiad z raperem, który przeprowadził  Zane Lowe.

Podczas rozmowy Kanye West opowiedział między innymi o swojej duchowej przemianie, która pozwoliła mu uwolnić się od uzależnienia od seksu i przywiązania do rzeczy materialnych. Dziś – jak mówi – jest już wolnym człowiekiem:

Jestem sługą Chrystusa. Moją pracą jest rozpowszechniać ewangelię, aby uświadamiać ludziom, co Jezus dla mnie zrobił. Nie jestem już niewolnikiem, teraz jestem synem, jestem synem Boga.

W trakcie wywiadu raper uchylił rąbka tajemnicy na temat pracy nad jego najnowszą płytą. Jak przyznał – poprosił swoich współpracowników, aby podczas przygotowywania albumu nie uprawiali seksu pozamałżeńskiego.

Stwierdziłem, że jeżeli wszyscy się skupimy na jednej rzeczy, moc będzie wzrastać.

West zdradził także, dlaczego premiera jego płyty nie odbyła się dzisiaj – raper nadal pracuje nad trzema utworami i jak tłumaczy – nie pójdzie spać, dopóki ich nie skończy. Na pocieszenie słuchacze otrzymali tracklistę „Jesus is King”, która przedstawia się następująco:

 1. „Every Hour”
 2. „Selah”
 3. „Follow God”
 4. „Closed On Sunday”
 5. „On God”
 6. „Everything We Need”
 7. „Water”
 8. „God Is”
 9. „Hands On”
 10. „Use The Gospel”
 11. „Jesus Is Lord”

 

 

 

Podobne wpisy
Popularne