/
8 października 2019
/

Bonus RPK: „Brawo TVN za obnażenie tego syfu!”

Bonus RPK głośno o polskich sądach po raz kolejny!

Na Facebook’u Bonusa RPK pojawił się wpis artysty na temat walki z mafią w Polsce oraz rządzących mydlącym oczy Polakom. Raper zaczął swój wpis od przytoczenia sprawy ukazanej w Superwizjerze. Przedstawiono tam sprawę Pawła P. ps. Ramzes, który w procesach zeznawał jako „mały świadek koronny”. Groził mu surowy wyrok za gwałty, jednak sprawy zostały umorzone.

Artysta zaczyna wpis od skrytykowania walki z mafią w Polsce:

Walka z mafią w Polsce, kartelami narkotykowymi itd… Wszystko po to, aby zamydlić ludziom oczy i usilnie pozabierać rzekomym „przestępcom” majątki !!!(…) Ministerstwo sprawiedliwości idealnie wpasowuje się w/w obraz, gdzie bez skrupułów realizuje swój bestialski plan. Zapewniają sobie posadki, premie i awanse, na fundamentach ludzkiej krzywdy

Raper przytacza sprawę Ramzesa:

Przykładem takiej krzywdy jest m.in. sprawa „ramzesa” z Poznania i pani prokurator, która go prowadzi.(…) Przez same słowa takich właśnie konfabulantów jak „ramzes”, ludzie tracą długie lata życia i majątki.

Bonus zaznacza, iż dobrze, że TVN obnażył i dotarł do prawdy, zachęca również do udziału wyborach do Sejmu, które odbędą się już za tydzień 13.10.:

Brawo Tvn za obnażenie tego syfu !!! Niebawem wybory i wierze w to, że pójdziecie mądrze zagłosować, bo inaczej socjopaci nas zniszczą !!!

Podobne wpisy
Popularne