/
17 października 2019
/

Belmondo oficjalnie przeprasza Rafalalę! (WIDEO)

Głośna afera z Belmondo w roli głównej zdaje się zmierzać ku końcowi. Gdyński twórca wystosował kolejne oświadczenie, w którym… przeprasza Rafalalę!


Cała sprawa ciągnie się już od początku października. Właśnie wtedy na jaw wyszły fotografie, na których widać Młodego G odwiedzającego Rafalalę. Całe rapowe środowisko wręcz wrzało od natłoku nowych informacji w tej sprawie. Teraz sytuacja jest już coraz bardziej jasna.

Przez cały czas trwania afery otrzymaliśmy masę oświadczeń. Jednym z nich była wypowiedź Belmondo, który 4. października poinformował, że dowoził Rafalali narkotyki i właśnie wtedy doszło do spotkania. Jednak teraz raper dementuje całą sprawę i przeprasza znaną transseksualistkę za publiczne oczernianie i sugerowanie, że zażywa ona narkotyki.

Przepraszam za użycie względem nich słów wulgarnych. (…) Ponadto apeluję do wszystkich o tolerancję, niezależnie od płci oraz orientacji. Każdemu należy się szacunek. Jednocześnie potępiam wszelkie przypadki agresji fizycznej i werbalnej. 

Więcej o całej sprawie związanej z Belmondo przeczytacie klikając w poniższe odnośniki.

BELMONDO SPOTYKA SIĘ Z RAFALALĄ!
OŚWIADCZENIE BELMONDO!
MŁODY G WYRZUCONY Z MOBBYN!
TO OYCHE DONIZ ZAPOZNAŁ BELMONDO Z RAFALALĄ?!
BELMONDO KOŃCZY KARIERĘ MUZYCZNĄ!

Podobne wpisy
Popularne