Autor zdjęcia: Shareif Ziyadat

/
11 października 2019
/
Zagranica

6ix9ine podpisze nowy kontrakt?! Na stole… 10 milionów dolarów!

Mimo całego zamieszania jakie wynikło w ostatnich miesiącach wokół postaci Tekashiego, raper nie może narzekać na brak zainteresowania jego twórczością.


Nad raperem zawisły czarne chmury, został on bowiem zatrzymany w głośnej sprawie przynależności do zorganizowanego gangu. Żeby tego było mało Tekashi zaczął wsypywać członków gangu, a dwóm z nich grozi nawet dożywocie! Współpraca ze służbami skutkowała tym, że wszyscy wróżyli mu rychłą śmierć po wyjściu na wolność. Teraz sytuacja zmienia się jednak o 180 stopni.

Magazyn The Source poinformował bowiem, że raper podpisał właśnie nowy kontrakt z wytwórnią 10K Projects na… 10 milionów $! W umowie zawarto wydanie dwóch albumów jeden po angielsku, drugi po hiszpańsku. Wszystko układa się w jedną całość, gdyż niedawno manager amerykańskiej gwiazdy informował, że jego klient szuka właśnie nowych bitów na swój projekt.

Kilka dni temu Tekashi otrzymał również informację, że decyzja w sprawie jego wyroku zapadnie szybciej niż przewidywano. Pierwotnie miał on usłyszeć decyzję sądu w drugiej połowie stycznia przyszłego roku, ale ostateczny werdykt poznamy już w grudnia 2019 roku.

Podobne wpisy
Popularne