/
5 września 2019
/

Znany europejski piłkarz o Taco Hemingwayu: „Myślałem, że to zwykły polaczek”

Gościem najnowszego odcinka piłkarskiego programu Foot Truck był Krzysztof Piątek. Polski napastnik miał okazję grać w jednym zespole z Tiemoue Bakayoko, czyli bohaterem tytułu jednego z utworów Taco.


Transfer Krzysztofa Piątka do A.C. Milan wywołał zamieszanie nie tylko na stricte piłkarskiej płaszczyźnie. Za sprawą polskiego napastnika w szatni, jednego z najbardziej utytułowanych europejskich klubów, doszło do popularyzacji polskiego rapu.

Wszystko oczywiście za sprawą utworu Bakayoko wydanego w lipcu zeszłego roku. Piątek po transferze do klubu szybko złapał dobry kontakt z francuskim pomocnikiem. To właśnie były zawodnik m.in Zagłębia Lubin pokazał Tiemoue wspomniany kawałek.

Teraz Piątek ponownie opowiada o tej sytuacji. Napastnik w programie prowadzonym przez Łukasza Wiśniowskiego i Kubę Polkowskiego mówi:

Jak powiedziałem Bakayoko o tej piosence to on myślał, że to jakiś zwykły polaczek sobie nagrał kawałek. Taco wysłał mi płyty żebym dał Bako, z podpisem. On sobie te płyty posprawdzał i mówi: Ty, ale ten gościu jest naprawdę popularny. Wtedy się zorientował, że to nie zwykły leszczyk.

Cały odcinek programu Foot Truck z Krzysztofem Piątkiem znajdziecie poniżej:

Podobne wpisy
Popularne