/
13 września 2019
/

Szwedzki raper JBUZ: „Zabijajcie białych ludzi!”

Od niedawna w sieci szeroko komentowane jest nagranie na instastory rapera JBUZ, na którym ten nawołuje do przemocy i agresji w stosunku do białych ludzi. Mówi, o czarnej mocy i o tym, że murzyni są wojownikami, którzy mają eliminować białych.

JBUZ jest emigrantem. Urodził się w Nigerii, ale przeniósł się do Szwecji, w której otrzymał obywatelstwo kraju. Obecnie na platformie YouTube subskrybuje go 237 tys. osób, a kawałki mają średnio około 50 tysięcy wyświetleń. Mimo całkiem sporej popularności, JBUZ często na swoich social mediach publikuje rasistowskie materiały, jednak najbardziej niepokojący z nich trafił do sieci dość niedawno:

Raper wypowiada się na temat nienawiści do osób białych, chce z nich zrobić niewolników, traktować ich z największym okrucieństwem. Przekonuje fanów do ogromnej agresji w stosunku do białoskórych. Tłumaczenie słów rapera znajdziecie na portalu voice of europe.

Weźmiemy ich suki i weźmiemy ich pieniądze. Będąc całkowicie szczerym, to będzie największy wyścig w historii. Jesteśmy afrykańskimi wojownikami, oni (biali) nie są na naszym poziomie. To dopiero początek. Czarna moc!

To dopiero początek, rozpoczęło się powoli, ale uwierzcie mi, że to urośnie i będzie większe. Będziemy najsilniejszą grupą w Szwecji – nikt nie będzie chciał z nami zadrzeć. Czekajcie, to będzie piękny dzień.

Raper namawia również do kontynuowania wojny – „my czarni, zwyciężymy!”

Podobne wpisy
Popularne