/
14 września 2019
/

Ogromne wyróżnienie dla płyty „Mr KęKę” już w dniu premiery!

Wczoraj miała miejsca premiera najnowszego albumu KęKę. Radomski twórca z tej okazji podzielił się ze słuchaczami kilkoma słowami. Raper poinformował również o wyróżnieniu dla swojej produkcji.


Mr KęKę trafił wczoraj na półki sklepowe w całym kraju. Z tej okazji KęKę postanowił napisać do swoich fanów kilka słów, które odnoszą się głównie do najnowszego materiału. Raper swoją wypowiedź na Instagramie zaczyna od przypomnienia swoich problemów z alkoholem.

Napisałem już parę płyt w abstynencji od alkoholu i narkotyków. Moja przygoda z trzeźwieniem trwa już parę lat. Jednak kiedy na początku 2018 r. , po konsultacji z lekarzem, postanowiłem odstawić też farmakologię pomagającą mi w mojej walce z depresją, wszystko okazało się ciut trudniejsze niż przypuszczałem.

Tym stwierdzeniem raper chciał przekazać, że niejednokrotnie borykał się z ogromnymi problemami, a to poniekąd ukształtowało materiał na nowy album. Wyjście z tych problemów pomogło raperowi nagrać i wiele luźniejszą płytę.

View this post on Instagram

Podobno jeśli muzyka potrafi pomóc choć jednej osobie, to ma sens. Ta płyta ma sens. Pomogła. Mi. Napisałem już parę płyt w abstynencji od alkoholu i narkotyków. Moja przygoda z trzeźwieniem trwa już parę lat. Jednak kiedy na początku 2018 r. , po konsultacji z lekarzem, postanowiłem odstawić też farmakologię pomagającą mi w mojej walce z depresją, wszystko okazało się ciut trudniejsze niż przypuszczałem. Smutek, frustracja, depresja, złość, bezsilność. Myślę, że czujne ucho z łatwością wychwyci które numer pisałem "wtedy". Wraz z postępem prac, choć nie tylko one miały na to wpływ, wszystko zaczęło powoli się prostować, a jaśniejsza strona mocy wzięła górę nad tym co złe. To też myślę,że słychać. Jest na "Mr KęKę" sporo humoru i luzu. Pierwszy raz w moimi życiu muszę/chcę przeżywać swoje sprawy/emocje bez podpórek w substancjach. Bywa więc różnie i to RÓŻNIE/RÓŻNORODNIE przekazałem Wam. I to po raz kolejny pomogło mi uporać się z tym co akurat przeżywałem. Wy przy okazji macie album. Album który w dzień premiery spelnił warunki na PLATYNOWĄ PŁYTĘ!!!! Robić swoje. TO MA SENS! #MrKęKę #PlatynowaPłyta #Sens

A post shared by Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie) on

Na samym końcu wpisu dowiadujemy się również o ogromnym wyróżnieniu jakie spotkało najnowszy krążek radomskiego artysty. Mr KęKę w dniu premiery pokrył się… platyną! Oznacza to, że album sprzedał się już w ponad 30 000. egzemplarzy! Znakomity wynik, którego serdecznie gratulujemy!

Podobne wpisy
Popularne