/
26 września 2019
/

Nizioł wraca z „Owocem Żywota”!

Nizioł naprawdę długo milczał od swoich ostatnich nagrań. Okazało się jednak, że raper z Krakowa podczas przerwy nie próżnował, a jego nowy album „Owoc Żywota” ma trafić do sprzedaży już 29 listopada, a w najbliższy poniedziałek usłyszymy pierwszy zapowiadający płytę singiel. Nowy krążek Nizioła zapowiada się świetnie, a wytwórnia zapowiada, że usłyszymy na nim czołówkę polskiej sceny hip-hopowej.

Fani na płytę czekali bardzo długo, nie mniej sytuacje losowe pokrzyżowały wypuszczenie jej we wcześniejszym terminie:

Pod koniec lutego 2018 roku doszło w Leicester do wybuchu w budynku, w którym mieścił się polski sklep – na skutek tego wydarzenia śmierć poniosło sześć osób, a o tragedii mówiły media całego świata. Tuż obok znajdował się lokal, w którym mieścił się mój sklep, a co ważniejsze – studio nagraniowe…

…Do studia mogłem wrócić dopiero po 2 miesiącach: okazało się, iż straciłem większość rzeczy, które szykowałem na nowy album – bity, teksty, całe numery. Było to dla mnie bardzo trudne doświadczenie, czułem jakby ktoś mi podciął skrzydła, dlatego potrzebowałem odpoczynku i spokoju.

Nizioł zapowiada również, że na płycie Owoc Żywota usłyszymy połączenie ulicznego storytellingu z perspektywą szczęśliwej głowy rodziny.

 

Podobne wpisy
Popularne