/
8 września 2019
/

Koza do weteranów sceny: „Wy się już dorobiliście, dajcie te pieniądze mi”

Wokół młodego twórcy od wczoraj aż kipi od kontrowersji. Koza na tym nie zaprzestaje i po raz kolejny wypowiada się w dość mocnych słowach.


Koza zasłynął głównie z obelg skierowanych w stronę SBM Label, a potem w stronę samego Białasa. Młody twórca najpierw w kawałku nawinął o tym, żeby j*bać SB Maffiję. To jednak nie jedyne kontrowersje wokół Kozy.

Reprezentant Hashashins ostatnio przyznał się do tego, że swoją ostatnią płytę napisał… na narkotykowym zjeździe. Najwięcej kontrowersji przyniosła jednak ostatnia wypowiedź Kozy. Twórca zarzuca bowiem Białasowi… seksizm.

KOZA: BIAŁAS KATEGORYZUJE KOBIETY!

Artyście chyba wciąż mało, więc tym razem postanowił wysłać kilka sygnałów do weteranów polskiej sceny. We fragmencie rozmowy z Marcinem Flintem mówi on:

Moja myśl, którą chcę im przekazać, brzmi mniej więcej tak: Wy już swój czas mieliście. Idźcie sobie porobić te rzeczy, które robią ludzie którzy mają 40 lat, a ja sobie wezmę pieniądze które wy zgarniacie. One są wam kompletnie niepotrzebne, wy się już dorobiliście. Dajcie je mi.

Podobne wpisy
Popularne