/
7 września 2019
/

Koza: „Białas od lat kategoryzuje kobiety. Nie podoba mi się to”

Gościem najnowszego odcinka programu Flintesencja był Koza. Młody twórca opowiada tam m.in o konflikcie z SBM oraz o tym co nie podoba mu się w Białasie.


Cały konflikt zaczął się w momencie opublikowania przez Kozę postu, w którym opisał swoje zdanie na temat wytwórni. Więcej przeczytacie o tym w poniższym artykule.

KOZA JE*IE SB MAFFIJE!

Teraz w programie Marcina Flinta artysta ponownie zaczepia label. Oberwało się tym razem Białasowi, który według Kozy ma bardzo seksistowskie podejście do kobiet.

Zaczepienie SB Maffiji nie było zupełnie bezpodstawne. Strasznie mnie frustruje to co robi Białas. On od kilku dobrych lat ma strasznie seksistowskie podejście. On to przekazuje w taki sposób, jakby to była ultymatywna prawda. Strasznie nie podoba mi się to, że Białas kategoryzuje kobiety.

Następnie nowy reprezentant Hashashins przytacza przykłady wolności seksualnej, której w jego mniemaniu Białas nie potrafi zrozumieć.

Jeżeli dana kobieta ma ochotę uprawiać seks z jakimś typem, np. dlatego, że on nosi pasek Gucci to mu nic do tego. Następnie kolesie, którzy go słuchają na koncertach zachowują się dokładnie tak samo. Kategoryzują kobiety na te, które należy szanować i na szmaty, które należy j*bać. To jest złe.

Fragment wywiadu Marcina Flinta z Kozą obejrzycie poniżej.

Podobne wpisy
Popularne