/
8 września 2019
/

Kacper HTA: „Odpocznę jak będę stary, teraz trzeba walczyć o marzenia”

Kacper HTA w krótkim wpisie opublikowanym na Instagramie, dzieli się przemyśleniami. Można zaryzykować stwierdzenie, że pracuje on nad nowym albumem!


Wraz z końcem maja otrzymaliśmy wspólny album Kacpra oraz Gibbsa. Iluzja odbiła się szerokim echem i zebrała masę pozytywnych komentarzy. Na tym jednak były członek Ganja Mafii nie zaprzestaje.

Wczoraj na swoim Instagramowym profilu Kacper opublikował krótki post, w którym dzieli się ze słuchaczami kilkoma spostrzeżeniami na temat pracy. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że tym wpisem zapowiada on nowy album.

Jak wiecie nie odpoczywałem długo po ILUZJI, uważam że odpocznę jak będę stary, a teraz trzeba walczyć o marzenia których nie wyleżę na wakacjach – zaczyna swoją wypowiedź Kacper.

Następnie raper zapowiada, że podobnie jak w poprzednich przypadkach nie otrzymamy żadnej konkretnej zapowiedzi projektu. Trzeba więc być czujnym i czekać na ujawnienie daty premiery oraz startu preorderu.

Podobnie jak przy poprzednim albumie nie będzie żadnych zapowiedzi kiedy co i jak, poprostu ruszy preorder gdy będę gotowy – bez pośpiechu i ścigania się z samym sobą, ale wtedy gdy poczuje , że oddaje Wam możliwie najlepszy materiał.

Podobne wpisy
Popularne