/
12 września 2019
/

Jest pierwsza reakcja na niedawne wypowiedzi. Koza zdissowany!

Wokół Kozy ostatnio zbierają się czarne chmury. Młody twórca zewsząd jest atakowany, a zarzuca mu się głównie zdobywanie rozgłosu poprzez kontrowersje. 


Przypominamy, że Koza najpierw w jednym ze swoich utworów powiedział wprost: je*ać SB Maffije. Cała sprawa przeszłaby pewnie bez większego echa, gdyby nie ostatnia rozmowa Kozy z Flintem. Tam młody twórca drąży temat i atakuje Białasa. Koza mówił też o starszych raperach, którzy jego zdaniem, powinni zająć się już czymś innym.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję odnośnie tej sprawy. You_Rec czyli reprezentant ekipy TomBa wypuścił wczoraj diss! Raper zahacza o temat rzekomego coming out’u Kozy, czyli publicznego przyznania się do bycia homoseksualistą.

W opisie pod dissem czytamy również komentarz odnośnie homofobii. You_Rec zaznacza, że nie jest homofobem, a użyte wersy mają za zadanie jedynie spowodować presję.

Przedstawiony materiał został stworzony w celach destrukcyjnych i nie ma na celu obrażenia osób homoseksualnych (prócz Kozy). Nie jestem homofobem, a słowa “ped…Koza” zostały użyte w celu wywołania presji na przeciwniku. Mógłbym użyć słowa “homoś”, jednakże jestem raper, a nie teletubiś by używać takich stwierdzeń. Jeżeli przeczytałeś ten tekst i dalej nie rozumiesz sentencji w nich zawartych, to idź słuchaj Chillwagonu przed mixem, a nie gitarę zawracasz.

Podobne wpisy
Popularne