/
12 września 2019
/

Bedoes: „On chce być jak Quebonafide. To hip-hopowy twór”

Solar poprowadził niedawno swoją pierwszą audycję na antenie Newonce Radio. Pierwszym gościem współtwórcy SB Maffiji był jego podopieczny – Bedoes.


Młody twórca w rozmowie z Solarem porusza kilka bardzo ciekawych kwestii. Z audycji dowiadujemy się m.in o kłótni Bedoesa z Żabsonem oraz o tym co Bedoes myśli na temat Tymka.

Reprezentant SBM Label mówi o Tymku:

Moim zdaniem Tymek jest największym tworem hip-hopowym. Nie znam Tymka osobiście. Nie mam nic do niego prywatnie, bo nie wiem, jaką jest osobą. Ale wydaje mi się, on jest takim tworem hip-hopowym trochę. On chce być drugim Quebonafide, patrząc na ruchy, które robi, jak się ubiera. Każdy ma tatuaże, ale jak się ubierzesz tak samo, zrobisz sobie taki sam kolor włosów i jeszcze polecisz do Afryki czy gdzieś, robisz sobie klipy za granicą, to można coś podejrzewać. Poza tym moim zdaniem to po prostu czuć.

Dla wielu słuchaczy zaskoczeniem mogło tu być niewątpliwie poruszenie kwestii kłótni z Żabsonem. Raper nie zdradza w jakich okolicznościach doszło do nieporozumień. Bedoes tłumaczy też, że taka kłótnia jest czymś naturalnym i nie warto w niej doszukiwać się drugiego dna. Jednocześnie młody artysta mówi o członku Chillwagonu w samych superlatywach.

Ostatnio pokłóciłem się z Żabsonem, ale to nie znaczy, że go pie*dolę i ludzie mają go nie słuchać. Nie można mu odmówić tego, że jak on rapuje, to słychać, że on czuje to, co rapuje. Nieważne co rapuje, czuje to. Ma dobry smak, jest dobrze rozeznany, jest inteligentny. Czasami można się z nim pokłócić i powku*wiać, ale można o nim też powiedzieć dużo dobrych rzeczy. Ja jako ktoś, kto jest z nim pokłócony, potrafię to przyznać

Podobne wpisy
Popularne