/
25 września 2019
/
Zagranica

6ix9ine usunie wszystkie tatuaże!?

Przesłuchanie Tekashiego to zdecydowanie jedno z najgorętszych wydarzeń jakie obecnie panują na międzynarodowej scenie hip-hopowej.


Kto by pomyślał, że sprawy obrócą się aż tak bardzo na niekorzyść rapera, który jeszcze rok temu był na ustach wszystkich. Szybkie samochody, biżuteria warta setki tysięcy dolarów czy rozwijające się z dnia na dzień socialmedia. Wszystko brzmi jak sen, do momentu gdy raper został aresztowany i oskarżony o posiadanie broni, handel heroiną, wymuszenia, czy branie udziału w próbie zabójstwa Chief Keefa.

Choć wyrok Tekashiego miał oscylować na blisko 50 lat raper postanowił… iść na współpracę. Jones z The Diplomats, Trippie Redd, Mel Murda, Seqo Billy czy Shotti (który był menadżerem Tekashiego). Równie zaskakującą informacją jest fakt, że amerykańska agencja federalna The United States Marshals Service w związku z programem ochrony świadków jest gotowa opłacić usunięcie wszystkich tatuaży Tekashiego.

Raper wyjdzie prawdopodobnie do kilku miesięcy co równa się z wielkim polowaniem na jego „głowę” przez inne gangi oraz ludzi, którzy po prostu mają go za kapusia. Charakterystyczne tatuaże i włosy równają się z szybkim rozpoznaniem Daniela Hernandeza, które może zakończyć się dla niego tragicznie.

Podobne wpisy
Popularne