/
14 września 2019
/
Zagranica

6ix9ine boi się zemsty. Rodziny rapera zabraknie na sali sądowej

Jak bumerang powraca do nas głośna sprawa amerykańskiej gwiazdy. Tekashi przebywa obecnie za kratami i czeka na ogłoszenie wyroku. Rodziny rapera zabraknie na sali sądowej z powodu… strachu.


Gdy na początku tego roku raperowi postawiono zarzuty, nikt nie przypuszczał, że cała sytuacja rozwinie się w ten sposób. 6ix9ine został oskarżony m.in o: handel narkotykami, pomoc w usiłowaniu zabójstwa czy też liczne napady. Zliczając wszystkie zarzuty, amerykańska gwiazda może trafić do więzienia na… 47 lat.

Perspektywa tylu lat za kratkami nie napawała optymizmem. Tekashi, chcąc zmniejszyć wymiar kary, poszedł na współpracę z policją. Wyrok miał zostać zmniejszony, a w zamian za to 69 miał wydać swoich kolegów. Te informacje szybko się rozprzestrzeniły, a sam raper praktycznie od razu stracił wszelkie zaufanie wśród swoich.

Sytuacja do tego stopnia wymknęła się z pod kontroli, że zagrożona wydaje się być nawet rodzina rapera. Prywatna ochrona przydzielona jego najbliższym może nie wystarczyć. Na najbliższej rozprawie sądowej zabraknie zatem rodziny rapera, a wszystko to z powodu strachu przed zemstą za niedawne zeznania twórcy.

Podobne wpisy
Popularne