/
18 września 2019
/
Zagranica

50 Cent zdradza plany…Eminema!

Nowy materiał od Eminema tuż przed nami?

W sierpniu poprzedniego roku Eminem zaskoczył wszystkich i wydał dziesiąty studyjny album Kamikaze. Dlaczego niespodziewanie? Pojawił się on zaledwie osiem miesięcy po premierze poprzedniego krążka Revival.

Czy tym razem Marshall planuje ponownie zaskoczyć swoich fanów? Atmosferę podgrzewa wczorajszy wywiad w REAL 92.3 LA przeprowadzony z… 50 Cent! Raper oznajmił w wywiadzie:

Przysłał mi nowe nagranie, on pracuje teraz.

Artysta wspomina tutaj o poprzednim albumie Slim Shady’ ego, który odniósł olbrzymi sukces w social mediach:

Nadal ma coś w zanadrzu. Wciąż  jest raperem, który sprzedaje najwięcej płyt. Pracujemy nad tym razem.

Wszystkie utwory trafiły do Top 40 Spotify Global. Łączna liczba streamów w premierowym dniu przekroczyła 40,6 mln. Najpopularniejsze utwory z Kamikaze to The Ringer (5,1 mln streamów), Lucky You (4,9 mln) oraz Greatest (3,9 mln)Kamikaze zadebiutowało na #1 iTunes w 81 krajach.

Dodatkowo burzę wśród fanów spowodowało, pojawienie się na oficjalnym kanale instrumental zatytułowanego The Real Slim Shady. Jednak w niedługim czasie instrumental został usunięty.

Pojawiają się głosy, że album artysty zbliża się wielkimi krokami, a wypowiedź 50 Centa jest tego potwierdzeniem. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje o planach Eminema.

Podobne wpisy
Popularne