/
11 sierpnia 2019
/

Ważna osoba opuszcza szeregi wytwórni Tedego!

Kamil „Jakuza” Jaczyński poinformował na swoim Facebookowym profilu o odejściu z Wielkie Joł.


Jakuza w wytwórni Tedego odpowiadał za koordynację i nadzór działań medialnych, wydawniczych projektów muzycznych i wizualnych oraz public i media relations. Jaczyński opuszcza szeregi wytwórni po 15 latach. Całą sprawę skomentował on na swoim Facebookowym profilu.

Po 15 latach kończę pracę w wytwórni Wielkie Joł. Pierwszy raz w studio byłem jeszcze jako dziennikarz Hip-Hop.pl na planie tego właśnie teledysku. Gdy dołączałem do Ekipy akurat opuszczał ją zespół Sistars, a ja miałem okazję rozpocząć pracę pomagając przy wydaniu trzeciego solowego albumu TEDE zatytułowanego Notes. Przez te wszystkie lata przez WJ przewinęło się wiele wyjątkowych osób. Dziękuję wszystkim z którymi miałem okazję współpracować. To było coś niesamowitego. Zrobiliśmy Wielkie rzeczy – komentuje Jakuza.

Do całej sprawy odniósł się również Tede, który na Instagramie opublikował wymowną grafikę nawiązującą do serialu Lost. Na zdjęciu znajdują się wszystkie osoby, które na przestrzeni lat opuściły warszawską wytwórnię.

View this post on Instagram

AMEN😂😂😂😂😂 KOLAGE: @cezary.to.kreator

A post shared by TEDE (@tedef) on

Podobne wpisy
Popularne