/
20 sierpnia 2019
/

Tomb… wysyła płyty!

Coraz częściej na rapowych fanpage’ach pojawiają się informacje i zdjęcia od fanów na temat płyty Wystudzony Temperament 3 nagranej przez Tomba. Preorder krążka miał zostać wysłany słuchaczom jeszcze w 2016 roku, jednak z kilku przyczyn tak się nie stało. Przełomowym momentem była przegrana Tomba w walce z Filipkiem podczas gali Fame MMA 4, po której w wywiadzie zadeklarował, że płyty zostaną wysłane.

Cała sytuacja ciągnęła się za Tombem właśnie od roku 2016. Wydania preorderowe zostały wykupione przez fanów w liczbie 330 sztuk, po czym w dniu domniemanej premiery możliwość zakupu została anulowana, a ludzie, którzy wcześniej zamówili Wystudzony Temperament 3 zostali bez odpowiedzi, płyty nie zostały również wysłane! Sprawa ciągnęła się bez jednoznacznej odpowiedzi aż do 3 marca i wywiadu dla NovyTV. Podczas rozmowy Tomb zapewnił, że większość płyt już zostało wysłane, a resztki, które u niego czekają, lada moment trafią do słuchaczy, tylko pojawiają się drobne trudności odnośnie aktualnych danych osób zamawiających. Wywiad możecie obejrzeć tutaj. Niestety mimo obietnicy, płyty nie zostały wysłane, a Tomb, zręcznie lub nie, unikał tematu.

Zdecydowanie ogromny wpływ na ostateczną decyzję odnośnie wysłania płyt miał konflikt z Filipkiem. Raper z Milicza ciągle miał naprawdę dobry argument na niekorzyść Tomba, który wykorzystywał przy większości możliwych okazji. Wielokrotnie w dissach wypominał Tombowi to, że nie wysłał płyt, a za nim robili to fani na fanpage’u rapera. Pisaliśmy o rozmowach na facebooku Tomba z fanami tutaj, przełomowy moment jednak to walka Filipka i Tomba na gali Fame MMA 4, w której Tomb odniósł porażkę. W Wywiadzie dla MMAPLtv chwilę po pojedynku raper zadeklarował, że wyśle płyty.

Zapewne wiele osób mimo deklaracji nie wierzyło, że raper wyśle obiecane płyty, nie mniej jednak warto zapamiętać, że właśnie 20 sierpnia, po 3 latach Tomb wysłał preordery do swoich słuchaczy!

Podobne wpisy
Popularne