/
11 sierpnia 2019
/

Malik Montana pokazuje środkowy palec Empikowi!

Malik Montana zdradził kilka szczegółów odnośnie swojej nadchodzącej płyty!


Nie jest tajemnicą, że Malik pracuje właśnie nad swoją kolejną płytą. Premiera nowego krążka zbliża się wielkimi krokami, a sam raper w kilku zdaniach opisał na jakich zasadach odbędzie się dystrybucja nowego materiału.

Z wpisu opublikowanego na Facebooku dowiadujemy się, że album będzie dostępny jedynie na stronie internetowej twórcy. Na próżno będzie jej szukać w Empiku czy innych sklepach z muzyką.

Jak moi fani wiedza od początku byłem niezależny i działam sobie pod własnym szyldem tak samo teraz, czuje się sam swoim szefem i większość przychodów trafia w moją kieszeń. Utwory należą do mnie i nikt mi nie mówi co i jak mam robić, a to dla mnie z perspektywy 30. letniego mężczyzny luksus. Usiadłem sobie z kalkulatorem w ręku policzyłem ile ogromne korporacje zgarniają za to żeby moja płyta mogła być na półkach w sklepie, że myślę sobie „chcieli wydymać Freda, to Fred wydyma ich”. Słuchajcie moja najbliższa płyta będzie dostępna w wersji fizycznej tylko u mnie czyli na stronie www.malikmontana.com, nie kupisz jej w Empiku czy innych marketach, pokazuje im środkowy palec i zarabiam ze swojej płyty tyle ile uważam ze mi się należy. Dzięki swoim fanom za wsparcie – napisał Malik na Facebooku.


fot. Wojtek Koziara

Podobne wpisy
Popularne