/
13 sierpnia 2019
/

Kaczor BRS odpowiada na diss!

Jakiś czas temu pisaliśmy o dissie opublikowanym przez Petera z Gangu Przemyskiej Patologii, skierowanym w stronę Kaczora BRS.

Dla wielu słuchaczy taki atak w stronę Kaczora BRS był dużym zaskoczeniem, bowiem raperzy współpracowali ze sobą przy okazji ostatniego projektu PP pod tytułem Pewni Przestępcy.

Diss Petera zawiera wiele oskarżeń i pretensji, dlatego większość publiki bardzo czekało na reakcję Kaczora. Cierpliwość opłaciła się, ponieważ już dzisiaj możemy posłuchać jego odpowiedzi w postaci kawałka.

Siemano, z tej strony Kaczor BRS. W związku z wydaniem żenującego dissu na moją osobę podczas mojej nieobecności, postanowiłem olać obojętność i nagrać odpowiedź. To jest hip-hop ziom i tak już musi być. Już w styczniu miał ukazać się diss na mnie, po czym zostało ustalone, że nie publikujemy na siebie żadnego materiału obrażającego nasze osoby i rozchodzimy się własnymi ścieżkami. Jak widać jednak, podczas mojego pobytu na terapii w lipcu komuś puściły zawory i owy śmiałek Peterek z Gangu PP postanowił wylać na mnie swoje ochłapy w celu wypromowania swojej osoby. Nie zamierzam kontynuować w internecie tych słownych przepychanek. Pozdrawiam Prawdziwych i Wiernych Fanów. Z szacunkiem – napisał raper w opisie pod utworem.

Podobne wpisy
Popularne