/
14 sierpnia 2019
/

Kaczor BRS o akcji Gangu PP: „To jest frajerski i kulawy numer”. Tylko u nas!

Kaczor BRS wydał specjalne oświadczenie odnośnie wczorajszego zajścia. Przypominamy, że Gang Przemyskiej Patologii przyszedł w okolice domu Kaczora.


Wszystko zaczęło się od dissu Petera z Gangu PP, wczoraj otrzymaliśmy muzyczną odpowiedź Kaczora. Dzień przed wydaniem dissu Kaczora doszło do nieprzyjemnej sytuacji, w której członkowie gangu – uzbrojeni w maczety – przyjechali pod dom reprezentanta Step Records. Twórcy nie było w tamtej chwili w domu, spotkali tam jedynie rodziców rapera. Więcej o całym zajściu poniżej.

GANG PP POD DOMEM KACZORA BRS! MAMY VIDEO!

Postanowiliśmy zapytać Kaczora o całą sytuację, a ten wystosował specjalne oświadczenie odnośnie wczorajszych wydarzeń. Raper pisze w nim następująco:

W związku z daremnym filmikiem, który: po pierwsze – został nagrany pod domem moich rodziców, blisko 60-latków. Po drugie, w dniu mojej nieobecności, chciałbym go krótko skomentować. Chyba nie trzeba nikomu mówić, że jest to kulawy i frajerski numer ze strony osób biorących udział w tym incydencie.

Ważnym do odnotowania faktem jest to, że samego zainteresowanego nie było wtedy w domu. Absolutnie nie popieramy zachowania gangu. W naszym mniemaniu sprawa powinna zostać załatwiona w ustronnym miejscu, bez angażowania w to starszych osób, w tym przypadku rodziców.

Podobne wpisy
Popularne